שיחה עם סופי חיים על חקר ושינוי תודעה

 

נפגשתי עם חברי למהפכה של אהבה – סופי חיים. ישבנו ביער ליד ביתו שבבית-קשת, מול הר תבור ושוחחנו על חקר ושינוי תודעה. כיצד עוברים מתודעת נפרדות השרדות ותחרות לתודעת אחדות, שפע, ושותפות.

סופי הוא מורה, מטפל, מנחה, חוקר, ומפיק פסטיבלים, שהכרתי לראשונה ברייבים הגלקטים שהוא וחבריו היו עושים, וכיום הוא מפיק ביחד עם אשתו ליה והמוזיקאי אוריה צור את ה-SACRED JOURNEY, מרחב פסטיבלי להתפתחות, שמתקיים 3 פעמים בשנה כבר 5 שנים.

סופי וארני ביער בית קשת על רקע התבור

 

מהפכה של אהבה

מהפכה של אהבה (הנה קישור לאתר), היתה התארגנות של קבוצה של אקטיביסטים שחברו יחדיו בתל-אביב בשנת 2011 כדי לעורר שינוי תודעתי בקרב הציבור, תוך כדי עבודה פנימית וקבוצתית.

הקבוצה פעלה בתקופה שבה היתה התעוררות חברתית כללית כמו מחאת האוהלים ברוטשילד וברחבי הארץ, והמשיכה עד סוף 2012, ואז התפצלה והפסיקה בפעילותה. חבריה עדיין פעילים ביוזמות שונות כמו הפלא (שחוגג בט”ו באב 5 שנים), דור האחד, unite in babylon ויוזמות רבות נוספות.

בשיחה אנחנו מזכירים מספר פעמים את המושג ולכן היה לי חשוב להבהיר למי שלא מכיר.

 

לימוד רוחני והתפתחות התודעה

בחלק 1 אנחנו משוחחים על קונספט המורה הרוחני, ומה זה בעצם לימוד רוחני, או כמו שסופי מכנה זאת – מערכת ההפעלה של האדם, ועל החשיבות של הלימוד הזה בהתפתחות התודעה האנושית.

 

אקטיביזם מבפנים החוצה והצורך להתאחד

בחלק 2 אנחנו משוחחים על שינוי תודעה כעבודה שנעשית מבפנים החוצה וכיצד השינוי הפנימי מוביל לשינוי במבנים החיצוניים. אנחנו משוחחים על סוגים שונים של אקטיביזם, על אסדת הגז, ועל עזה, ועל הצורך להתאחד. על היכולת להשפיע בעצמי לעומת היכולת להשפיע כקבוצה או תנועה מאורגנת, ועל המעבר מתודעת השרדות לתודעת שפע.

 

אם נרצה סופי חיים חלק 2 להורדה

 

 

היחס לאדמה והתנועה לחקר האמת

בחלק 3 אנחנו משוחחים על האדמה והיחס לאדמה ואיך זה קשור לנוכחות ולהרג של יתושים, על זוגיות ועשייה והיחס ביניהם ואיך זה קשור לחקר האמת, ומשם עוברים לנושאים שנמצאים מחוץ לשיח המיינסטרימי כמו מה היה ב-2012, על תאוריית קשר, ישויות חוץ ארציות, ועל הצורך לחקור ולהבין את הנושאים האלו.

 

אם נרצה סופי חיים חלק 3 להורדה

 

 

אם נרצה…

האזנה נעימה

תגובה אחת “שיחה עם סופי חיים על חקר ושינוי תודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *